Најдобрата ХранаЗа најдобрите моменти

Вкусете ја малешевската традиција

Добредојдовте во Ловен Дом Берово!

Dec 1, 2022

Добредојдовте во Ловен Дом Берово, каде традиционалните малешевски јадења и деликатеси од диво месо ве очекуваат во пријатен амбиент. Нашиот ресторан е посветен на создавање на гастрономско искуство кое ќе го задоволи вашето непце и вашата душа.

Во Ловен Дом Берово се гордееме на нашите состојки од локалните предели како и на неодоливите рецепти кои се пренесени низ генерациите. Нашите јадења се одраз на богатото кулинарско наследство на малешевскиот регион и ние сме целосно посветени на зачувување и славење на овие традиции.

Но, нашата посветеност на вашата удобност не завршува на трпезата.
Нудиме и шест модерни соби, секоја со телевизор и приватна бања со туш кабина, обезбедувајќи удобен престој и прекрасен поглед на градот и боровата шума. Без разлика дали барате продолжен одмор или одмор за викенд, Ловен Дом Берово има сè што ви треба за да го направи вашиот престој незаборавен.

Дојдете и доживејте ја топлината и гостопримството на Ловен Дом Берово за себе. Со нетрпение чекаме да ви посакаме добредојде!